Parking Balice cennik

Każdy z nas podróżuje, jedni przemieszczają się częściej, inni rzadziej, jedli bliżej, inni dalej. Przemieszczamy się w celach służbowych, prywatnych, czy wypoczynkowych. Każdy z nas ma też swój ulubiony sposób podróżowania, czy to samochodem, czy samolotem, pociągiem, czy statkiem. Jednak niezależnie od wszystkich powyższych czynników, do wybranej przez nas destynacji trzeba się jakoś dostać. Co w przypadku, gdy mamy ochotę polecieć samolotem?

Samolot to bardzo szybki i wygodny środek transportu na duże odległości. Jednak chcą skorzystać z usług przewoźników samolotowych, musimy najpierw dostać się na lotnisko wraz z wszystkimi niezbędnymi dla nas rzeczami. Jeśli jesteśmy w posiadaniu samochodu, to najwygodniej jest się przemieścić na lotnisko właśnie nim, nie jesteśmy wtedy zależni od innych przewoźników. A gdzie zostawić swój samochód, podczas gdy my będziemy na przykład na Karaibach? Na przykład na parkingu Balice. Wyróżnia się tym, że jest duży, przestronny, pomieści więc dużo pojazdów, znajduje się blisko lotnika, ma same plusy. Parking Balice cennik też ma bardzo dobry, dostosowany do swojego poziomu usług. Samochód tam pozostawiony zawsze będzie bezpieczny, tak więc nie musimy sobie zaprzątać głowy niepotrzebnie podczas urlopu lub ważnego biznesowego wyjazdu i skupić się na rzeczach najważniejszych dla nas w tym momencie. Po powrocie na pewno nasze auto będzie na nas czekało tak jak je zostawiliśmy.

Niezależnie od tego, czy wyjeżdżamy służbowo, czy prywatnie, na wakacje, czy konferencję biznesową, musimy dostać się w dane miejsce, a pozostawienie samochodu na parkingu Balice to najlepsza opcja.

Rezerwacje online

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Data przyjazdu (wymagane)

Liczba dni postoju (wymagane)

Numer rejestracyjny

Cena: 20 zł.

Wybrane ceny
Liczba dni 1 2
Cena w zł 20 25
Liczba dni 3 5
Cena w zł 30 50
Liczba dni 7 10
Cena w zł 60 78
Liczba dni 14 21
Cena w zł 100 135

Wszystkie ceny dostępne na stronie cennik.